Мурашина ферма "Senior" + мурахи

3325.00
грн.
У подарунок ви отримуєте додаткову автономну поїлку, яка дозволить підтримувати рівень вологи і поїти мурах тривалий час у разі, якщо вам потрібно буде відлучитися!

"Senior" - найбільший комплект, серед усіх представлених. Він зможе вмістити велику за чисельністю колонію мурах і при цьому має досить скромні розміри, всього 20х20 см, не рахуючи арени. Відрізняється від будь-яких інших комплектів наявністю ексклюзивного модуля "Палац", який не продається окремо. Він має унікальну вертикально-горизонтальну систему ходів, яка припаде до душі вашим улюбленцям!

Крутизна вертикальної частини в тому, що вона дозволяє побачити мурашок "в профіль". Це означає, що ви зможете поспостерігати за їх життям під зовсім іншим кутом, в тому числі і зафільмувати унікальні відео або фото, показавши їх друзям! Також варто додати, що крім вертикальних, у модулі є і дуже цікаві горизональні ходи.

Даний комплект буде комфортний в користуванні як новачку, так і професіоналу.

Комплектація:


  • мурахи-жнеці Messor Structor;
  • пінцет;
  • піпетка 3 мл.;
  • фіксуючий затиск;
  • річний запас корму;
  • комплект для зручного заселення;
  • всі необхідні інструкції.

Ексклюзивний модуль "Палац" - для яких цілей мурахи захочуть використовувати простір - дізнаєтеся тільки коли вони отримають до нього доступ. Одне ми знаємо точно: вертикально-горизонтальна орієнтація дасть вам можливість спостерігати за життям улюбленців з різних ракурсів. Це особливо корисно при відео-фото зйомці.

Модуль "Mokao" має вбудовані гідро- і харчовий відсіки, що дозволить зручно поїти і годувати ваших улюбленців.

Модуль "Тропіки" спеціально розроблений для рівномірного розподілу рівня вологи по всьому модулю.

Модуль "Арена" - це багатофункціональний модуль. Тут мурахи будуть виносити сміття, влаштовувати бої з іншими комахами і споживати крупну їжу. А також це місце вашої творчості. Використовуючи декорації, ви можете прикрасити ферму, і зокрема модуль "Арена", так красиво, як тільки зможете.

Модуль "Склад" - тут мурахи будуть зберігати їжу і ростити потомство.

З іншими технічними особливостями модулів ви можете ознайомитись у розділі "Модулі" на сайті.

Muraha - №1 в Україні з виготовлення модульних мурашиних ферм!
Декор та аксесуари:
Made on
Tilda